Komplety Wypoczynkowe
Głównym wyrobem naszej firmy są komplety wypoczynkowe. Komplety robione są z najwyższej klasy materiałów, które zapewnią Ci wyjątkowy komfort. Najpopularniejszym materiałem obiciowym jest sprowadzany z USA i Kanady MICROFIBRES plamoodporny i bardzo odporny na ścieranie. Posiadamy duży wybór wspaniałych zestawów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy! (więcej...)

Szafy zabudowywane
Druga gałęzią naszej firmy jest zabudowa szaf i wnęk na dowolny wymiar w domu klienta. W tej dziedzinie współpracujemy z firmą SENATOR S.A. prawdziwym liderem, zajmującym się wyposażaniem wnętrz w najnowsze systemy drzwi przesuwnych (więcej...)

Katalog Tkanin
W sklepie jest możliwość wyboru materiałów obiciowych – jest ich około 1000 wzorów. Sprawdź nasz katalog... (więcej...)


Firma „ RODO ” - Zakład Tapicerski powstała w 1990 roku. Główną produkcja zakładu były kanapy i fotele. W trakcie rozwoju zakładu i nabierania doświadczeń rozszerzyliśmy produkcję do kilkunastu modeli. Dziś w sklepie firmowym w Pleszewie przy ul. Kaliskiej 8 mamy w ciągłej sprzedaży kilkanaście modeli mebli tapicerowanych.

W sklepie jest możliwość wyboru materiałów obiciowych – jest ich około 1000 wzorów. Najpopularniejszym materiałem którym pokrywamy nasze wyroby jest materiał sprowadzany z USA i Kanady firmy MICROFIBRES. Materiał ten posiada certyfikat ISO 9001. Ma bardzo dużo walorów użytkowych jest plamoodporny, łatwy w utrzymaniu czystości, zmywalny i bardzo odporny na ścieranie.
Klient po wyborze materiału może również zamówić wielkość dowolnego wyrobu. Kanapy mogą być dłuższe/krótsze, węższe/szersze. Pomagamy tworzyć wnętrza z pasją bez ograniczeń.

W naszym zakładzie dokonujemy również renowacji starych kompletów wypoczynkowych. Wybierając dowolny materiał komplety wyglądają jak nowe.

Do zaoferowania mamy również zestawy wypoczynkowe ze skór naturalnych. Najtańszy zestaw ze skóry naturalnej zaczyna się od 2.800 złotych aż do zestawów ekskluzywnych gdzie występuje połączenie skóry z metalem (kolor satyna, chrom), lub drewnem w dowolnym kolorze.

Druga gałęzią naszej firmy jest zabudowa szaf i wnęk na dowolny wymiar w domu klienta.
W tej dziedzinie współpracujemy z firmą SENATOR – wiodącym producentem systemów drzwi przesuwnych.
Do wyboru jest bardzo duża ilość obramowań, mechanizmów jezdnych, akcesoriów i różnorodność wypełnień ( forniry krajowe i egzotyczne, płyty laminowane, rattan, kolorowe lustra itp. Staramy się proponować rozwiązania najtańsze jak i również zestawienia dla bardzo wymagających klientów. Pomiar i wycena zamówienia jest bezpłatna.

W sklepie w ofercie sprzedaży proponujemy także dużą gamę mebli pokojowych i młodzieżowych różnych firm. Klient może również dokonać wyboru mebli z katalogów.

W ofercie posiadamy również krzesła i stoły do kuchni, jadalni, kawiarni, restauracji, biura i gabinetu.

Dbając o dobro klienta zamówione meble dowozimy i wnosimy bez pobierania opłaty.

Decydując się na zakup u Nas zrealizujesz swoje marzenia. Potwierdzeniem tego jest kilka tysięcy zadowolonych naszych klientów.

Zapraszamy na zakupy do naszego salonu firmowego.